מי אני

היי, אני אלונה ואני צלמת עצמאית, עוסקת בצילום מסחרי, מתמחה בעיצוב ואדריכלות, העולם העסקי, מוצרים וקולינריה.

לאורך שנותיי הבוגרות למדתי גם לימודים אקדמיים גבוהים, גם לימודים שהם יותר לנפש וצילום היה שם כתחביב שהוא אהבה מאוד גדולה שלי!

אני בוגרת בית הספר לצילום של הטכניון עם התמחות בשני תחומים: חי / נושם, שזה אומר, אנשים – תדמית, פורטרטים ואופנה, וטבע דומם – מוצרים, קולינריה ואדריכלות. בטכניון סיימתי גם לימודי צילום ועריכת וידאו.

אני לומדת בכל הזדמנות שיש לי, מאמינה בהתחדשות וחדשנות ומאחלת לעצמי להמשיך לצבור ידע בתחום הצילום בכדי להעניק לכם את השרות והתוצר הכי מקצועיים.

אני מאוד אוהבת לבוא במגע עם בעלי עסקים, לשמוע את הצרכים שלהם, את החלומות שלהם וגם את החששות שלהם, ויחד איתם אני בונה את המענה הכי מדויק ונכון להם ולעסק שלהם. אני משתמשת בכלים טכניים מקצועיים, מביאה איתי ידע וניסיון בסטיילינג יחד עם האינטואיציות והעין הייחודית שלי, כל אלו יחד מסייעים לי להגיע לתוצאה סופית מצוינת וללקוחות מרוצים.

אמרו לי פעם, שלכל מקום שאני מגיעה אליו, אני מצליחה לתעד רגעים של הצלחה ואהבה: אהבה לעיסוק מסוים, אהבה למוצר, אהבת אדם.

אני יכולה להעיד על עצמי שאני משקיעה את כל כולי בכל פרויקט צילומי, עובדת עם המון אכפתיות, שרותיות ומקצועיות.

הלקוחות שלי:

בעלי מקצוע עצמאיים וחברות מסחריות ,משרדי אדריכלים ומעצבי פנים, עסקים שמשווקים או מייצרים מוצר כלשהו, צילומי קולינריה למסעדות ולפרסום במגזינים וכל בית עסק שמעוניין לצלם את מרכולתו בין אם אלה צילומי תדמית ואווירה עסקיים, הפקת קטלוג מוצרים או יצירת בנק תמונות ייחודי עבור העסק שלכם.


אני מאמינה שכל יום צילום צריך להתבצע בצורה סבלנית ואישית עם שיתוף מלא של הלקוח תוך מתן הסבר, ייעוץ והכוונה לקבלת הצילומים הטובים ביותר עבורו.
ברשותי ציוד צילום, תאורה ומחשוב מהמתקדמים בתחום, לקבלת צילומים ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר.

מעבירה את הידע שלי הלאה

אני מנחה ומלמדת צילום באופן פרטני ובקבוצות הן בסמארטפון והן במצלמות דיגיטאליות, מנחה סדנאות על עולם האינסטגרם.

מזמינה אתכם להגיב, מבטיחה לחזור בהקדם
שלכם,
אלונה