היי, אני אלונה ואני צלמת המתמחה בצילום עיצוב ואדריכלות, העולם העסקי, מוצרים וקולינריה. אני גרה בחדרה, בת 36, נשואה ואם לשני ילדים.

אני מחזיקה מצלמה מגיל 4 ומאז מצלמת ללא הפסקה.

לאורך שנותיי הבוגרות למדתי המון, גם לימודים אקדמיים גבוהים, גם לימודים שהם יותר לנפש ותמיד תמיד הצילום היה שם כתחביב שהוא אהבה מאוד מאוד גדולה! ובסופו של דבר החלטתי להפוך את האהבה הזו למקצוע וגם את עולם הצילום למדתי לעומק.

אני בוגרת בית הספר לצילום של הטכניון עם התמחות בשני תחומים: חי / נושם, שזה אומר, אנשים – תדמית, פורטרטים ואופנה, וטבע דומם – מוצרים, קולינריה ואדריכלות. בטכניון סיימתי גם לימודי צילום ועריכת וידאו.

כמו שכבר ודאי הבנתם, אני אדם לומד, עד היום, בכל הזדמנות שיש לי אני הולכת ללמוד ולהשתלם בקורסים וסדנאות צילום. אני לא חושבת שאי פעם ארגיש שאני יודעת מספיק, שלמדתי מספיק, אני מאחלת לעצמי שתמיד יהיה לעולם מה לחדש לי וללמד אותי.

אני עובדת עם כל סוגי האנשים והעסקים, אני כל כך אוהבת לבוא במגע עם בעלי עסקים, לשמוע את הצרכים שלהם, את החלומות שלהם וגם את החששות שלהם, ויחד איתם אני בונה את המענה הכי מדויק ונכון להם ולעסק שלהם. אני משתמשת בכלים טכניים מקצועיים כמו פיסול באור, ומביאה איתי ידע וניסיון בסטיילינג, בחירת פרטי לבוש ואיפור, השילוב של כל אלו יחד עם האינטואיציות שלי והעין הייחודית שלי, עוזרים לי להגיע לתוצאה סופית מושלמת וללקוחות שמחים ומאושרים.

אמרו לי פעם, שלכל מקום שאני מגיעה אליו, אני מצליחה לתעד רגעים של הצלחה ואהבה: אהבה לעיסוק מסוים, אהבה למוצר, אהבת אדם. כשאני מתעדת אהבה, אני כל כך בתוך התהליך שנדמה שהזמן עוצר מלכת.

אני יכולה להעיד על עצמי שאני משקיעה את כל כולי בכל פרויקט צילומי, עובדת עם המון אכפתיות, שירותיות וכמובן מקצועיות… לאורך כל הדרך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *